#Gegevens WiWeTeRlocaties

WiWeTeR Mechelen – Antwerpen

Plaats Locatie Adres Data Reeks inschrijven vanaf
BERCHEM ANTTEC Filip Williotstraat 7 – 2600 Berchem 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Bar 15/1
BERLAAR H. Hart van Maria-instituut Middenschool Sollevelden 3 – 2590 Berlaar 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Volt 15/1
DENDERMONDE Oscar Romerocollege E. Van Winckellaan 40 – 9200 Dendermonde 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Volt 15/1
EKEREN Moretus
Campus middenschool
Oorderseweg 8 – 2180 Ekeren 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Volt 15/1
EKEREN Antwerp International School

Register: www.ais-antwerp.be/GA

In English for grade 1 and 2 (eerste – tweede leerjaar lager onderwijs)

Veltwijcklaan 180 (enter via Reception in Moerenhoutlaan), 2180 Ekeren 15:30 to 16:45 on 27 March, 3-24 April, 8-15-22-29 May, 5-12 June computational thinking 3/3
GRASHEIDE Basisschool Grasheide Meester Van der Borghtstraat 148 – 2580 Putte 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Bar 15/1
HOVE Regina Pacis instituut Boechoutsesteenweg 87a – 2540 Hove 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Bar 15/1
MECHELEN Campus Kruidtuin – Thomas More
dinsdagavond 17.30 – 19.30u
Lange Ridderstraat 44 – 2800 Mechelen
(K-gebouw NaWe-kelder K-1/3)
19/2, 26/2, 26/3, 2/4, 14/5 en 21/5 Volt 15/1
MECHELEN Computationeel denken – Mechelen
woensdagmiddag 14 – 16u
Thomas More – Campus Kruidtuin, K.0.03
Lange Ridderstraat 44, 2800 Mechelen
13/3, 20/3, 27/3, 24/4, 8/5 en 22/5 Computationeel denken 27/02
PEULIS Parochieschool Peulis  Peulisstraat 18 – 2580 Putte 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5  Volt 15/1
PUURS Sint-Jan Berchmansinstituut Schuttershoflaan 17 – 2870 Puurs

–> https://www.puurs.be/wiweter

najaar 2019 Newton Najaar 2019
SINT-KATELIJNE-WAVER GLOC Daliastraat 35, 2860 Sint-Katelijne-Waver 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Bar 15/1
WOLVERTEM GO! De Zonnebloem Karel Baudewijnslaan 26 –  1861 Wolvertem 20/2, 27/2, 27/3, 3/4, 15/5 en 22/5 Bar 15/1

 

WiWeTeR Kempen

Plaats Locatie Adres Data Reeks inschrijven vanaf
ARENDONK GBS Sint-Jan
(van 13.30 – 15.30u)
Schoolstraat 2, 2370 Arendonk 20/2 – 13/3 – 27/3 – 8/5 – 15/5 & 22/5 Tesla 30/01
RAVELS Bibliotheek Kloosterstraat 4, 2380 Ravels 20/2 –3/4 – 24/4 – 8/5 – 15/5 & 22/5 Tesla 30/01
BEERSE BS Basisschool De Singel Schoolstraat 4, 2340 Beerse
VLIMMEREN VBS Triangel Hoogstraat 19, 2340 Vlimmeren
 TURNHOUT VBS Sint-Jozef  Oude Beersebaan 35, 2300 Turnhout 20/2 – 13/3 – 27/3 – 24/4 – 8/5 & 15/5 Celsius 30/01
ZEVENDONK BS Sint-Pietersinstituut Kapelweg 56, 2300 Turnhout
TURNHOUT VBS Sint-Jozef Pieter De Nefstraat 4, 2300 Turnhout 20/2 – 13/3 – 27/3 – 24/4 – 8/5 & 15/5 Tesla 30/01
TURNHOUT Heilig Graf Instituut Apostoliekenstraat 26, 2300 Turnhout 20/2 – 13/3 – 27/3 – 24/4 – 15/5 & 22/5 Tesla 30/01
KASTERLEE SMIK Monseigneur Heylenstraat 37, 2460 Kasterlee 20/2 – 13/3 – 27/3 – 24/4 – 8/5 & 22/5 Newton 30/01
VORSELAAR Thomas More Lepelstraat 2, 2290 Vorselaar 20/2 – 13/3 – 27/3 – 8/5 – 15/5 & 22/5 Newton 30/01
BALEN Bibliotheek  – ZATERDAGvoormiddag
van 10.15 – 12.15u
(vanaf vierde leerjaar)
Bevrijdingsstraat 1, 2490 Balen
BALEN Bibliotheek  – ZATERDAGvoormiddag
van 10.15 – 12.15u
(vanaf vierde leerjaar)
Bevrijdingsstraat 1, 2490 Balen 23/2  30/3  27/4  25/5  29/6 NIEUWE reeks 30/01
WESTERLOO Bibliotheek – ZATERDAGvoormiddag Kasteelpark 5 – 2260 Westerlo
WESTERLOO Daltonatheneum Het Leerlabo Spikdorenveld 22, 2260 Westerlo 20/2 – 13/3 – 27/3 – 24/4 – 8/5 & 22/5 Newton 30/01