#Gegevens WiWeTeRlocaties

WiWeTeR Mechelen – Antwerpen

Plaats Locatie Adres Data Reeks inschrijven vanaf
PUURS Sint-Jan Berchmansinstituut Schuttershoflaan 17 – 2870 Puurs

–> https://www.puurs.be/wiweter

3/10 17/10 7/11 5/12 12/12 19/12 JOULE 3/9 via website gemeente Puurs
EKEREN Moretus
Campus middenschool
Oorderseweg 8 – 2180 Ekeren 3/10 10/10 7/11 5/12 12/12 19/12 JOULE 20/8
BERCHEM ANTTEC Filip Williotstraat 7 – 2600 Berchem 3/10 10/10 7/11 5/12 12/12 19/12 NEWTON 20/8
BERLAAR H. Hart van Maria-instituut Middenschool Sollevelden 3 – 2590 Berlaar 3/10 10/10 7/11 5/12 12/12 19/12 NEWTON 20/8
HOVE Regina Pacis instituut Boechoutsesteenweg 87a – 2540 Hove 3/10 10/10 7/11 5/12 12/12 19/12 JOULE 7/9
DENDERMONDE Oscar Romerocollege E. Van Winckellaan 40 – 9200 Dendermonde 3/10 10/10 7/11 5/12 12/12 19/12 NEWTON 20/8
MECHELEN Campus Kruidtuin – Thomas More
dinsdagavond 17.30 – 19.30u
Lange Ridderstraat 44 – 2800 Mechelen
(K-gebouw NaWe-kelder K-1/3)
2/10 9/10 6/11 4/12 11/12  18/12 NEWTON 20/8
WOLVERTEM GO! De Zonnebloem Karel Baudewijnslaan 26 –  1861 Wolvertem 3/10 10/10 7/11 5/12 12/12 19/12 JOULE 20/8
MECHELEN Kleuterlabo – Thomas More
woensdagmiddag 14 – 15u
Vanaf 5 jaar- derde kleuterklas
Lange Ridderstraat 44 – 2800 Mechelen
(gelijkvloers T-gebouw)
10/10  17/10  7/11  21/11 kleuterreeks 19/9
GRASHEIDE Basisschool Grasheide Meester Van der Borghtstraat 148 – 2580 Putte voorjaar 2019 voorjaar 2019
PEULIS Parochieschool Peulis  Peulisstraat 18 – 2580 Putte voorjaar 2019 voorjaar 2019

 

WiWeTeR Kempen

Plaats Locatie Adres Data Reeks inschrijven vanaf
ARENDONK GBS Sint-Jan
(van 13.30 – 15.30u)
Schoolstraat 2, 2370 Arendonk 10/10  7/11  21/11  28/11  12/12  19/12 NEWTON 20/9
RAVELS Bibliotheek

Kloosterstraat 4, 2380 Ravels

10/10  24/10  7/11  21/11  5/12   19/12 NEWTON 16/9
BEERSE BS Basisschool De Singel Schoolstraat 4, 2340 Beerse
VLIMMEREN VBS Triangel Hoogstraat 19, 2340 Vlimmeren
 TURNHOUT VBS Sint-Jozef  Oude Beersebaan 35, 2300 Turnhout 17/10  24/10  7/11  21/11  5/12  19/12 NEWTON 16/9
ZEVENDONK BS Sint-Pietersinstituut Kapelweg 56, 2300 Turnhout 17/10  24/10  7/11  21/11  5/12  19/12 CELSIUS 20/9
TURNHOUT VBS Sint-Jozef Pieter De Nefstraat 4, 2300 Turnhout 10/10  24/10  7/11  21/11  5/12 19/12 NEWTON 16/9
TURNHOUT Heilig Graf Instituut Apostoliekenstraat 26, 2300 Turnhout 10/10  24/10  7/11  21/11  5/12  19/12 NEWTON 20/9
KASTERLEE SMIK Monseigneur Heylenstraat 37, 2460 Kasterlee 10/10  24/10  7/11  21/11  5/12  19/12 CELSIUS 20/9
VORSELAAR Thomas More Lepelstraat 2, 2290 Vorselaar 10/10  24/10  7/11  21/11  5/12  19/12 CELSIUS 20/9
BALEN Bibliotheek  – ZATERDAGvoormiddag
van 10.15 – 12.15u
(vanaf vierde leerjaar)
Bevrijdingsstraat 1, 2490 Balen

13/10  27/10  24/11 29/12  26/01

NIEUWE reeks 16/05/’18
BALEN Bibliotheek  – ZATERDAGvoormiddag
van 10.15 – 12.15u
(vanaf vierde leerjaar)
Bevrijdingsstraat 1, 2490 Balen 23/2  30/3  27/4  25/5  29/6 NIEUWE reeks 12/12/’18
WESTERLOO Bibliotheek – ZATERDAGvoormiddag Kasteelpark 5 – 2260 Westerlo